IBus - en to or translation catalogue (141 entries)

en: %s is unknown command!
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ!

en: (Not implemented)
or: (କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇନାହିଁ)

en: <b>Font and Style</b>
or: <b>ଅକ୍ଷରରୂପ ଏବଂ ଶୈଳୀ</b>

en: <b>Global input method settings</b>
or: <b>ସର୍ବସାଧାରଣ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀ ବିନ୍ୟାସ</b>

en: <b>Keyboard Layout</b>
or: <b>କିବୋର୍ଡ ବିନ୍ୟାସ</b>

en: <b>Keyboard Shortcuts</b>
or: <b>କିବୋର୍ଡ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Startup</b>
or: <b>ଆରମ୍ଭ</b>

en: <big><b>IBus</b></big>
    <small>The intelligent input bus</small>
    Homepage: https://github.com/ibus/ibus/wiki
or: <big><b>IBus</b></big>
    <small>ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିବେଶ ପରିପଥ</small>
    ମୂଖ୍ୟ ପୃଷ୍ଠା: https://github.com/ibus/ibus/wiki

en: About
or: ବିବରଣୀ

en: Add the selected input method into the enabled input methods
or: ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ସକ୍ରିୟ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Advanced
or: ଉନ୍ନତ

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Author: %s
or: ଲେଖକ: %s

en: Auto hide
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Bottom left corner
or: ତଳପାଖ ବାମ କୋଣ

en: Bottom right corner
or: ତଳ ପାଖ ଡ଼ାହାଣ କୋଣ

en: Can't connect to IBus.
or: IBus ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Candidates orientation:
or: ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନୁସ୍ଥାପନ:

en: Commands:
or: ଆଦେଶଗୁଡିକ:

en: Create registry cache
or: ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେ ସୃଷ୍ଟିକରନ୍ତୁ

en: Custom
or: ଇଚ୍ଛାରୂପୀ

en: Custom font
or: ଇଚ୍ଛାରୂପୀ ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Custom font name for language panel
or: ଭାଷା ତାଲିକା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ଅକ୍ଷରରୂପ ନାମ

en: DConf preserve name prefixes
or: DConf ନାମ ଉପସର୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷିତ ରଖିଥାଏ

en: Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା:

en: Disable shortcut keys
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି'ଗୁଡ଼ିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Disable:
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ:

en: Embed Preedit Text
or: ଅନ୍ତସ୍ଥାପିତ ପ୍ରୀଡିତ ପାଠ୍ୟ

en: Embed Preedit Text in Application Window
or: ପ୍ରୟୋଗ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅନ୍ତସ୍ଥାପିତ ପ୍ରୀଡିତ ପାଠ୍ୟ

en: Embed preedit text in application window
or: ପ୍ରୟୋଗ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅନ୍ତସ୍ଥାପିତ ପ୍ରୀଡିତ ପାଠ୍ୟ

en: Embed the preedit text of input method in the application window
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିର ପ୍ରୀଡିତ ପାଠ୍ୟକୁ ପ୍ରୟୋଗ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅନ୍ତସ୍ଥାପିତ କରନ୍ତୁ

en: Enable input method by default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable input method by default when the application gets input focus
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରୟୋଗକୁ ନିବେଶ ଲକ୍ଷ୍ଯ ମିଳିଥାଏ

en: Enable or disable:
or: ସକ୍ରିୟ ଅଥବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ:

en: Enable shortcut keys
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି'ଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable:
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ:

en: Engines order
or: ଯନ୍ତ୍ର କ୍ରମ

en: Exit ibus-daemon
or: ibus-ଡେମନରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Get global engine failed.
or: ସର୍ବସାଧାରଣ ଯନ୍ତ୍ର ପାଇବାରେ ବିଫଳ।

en: Horizontal
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ

en: IBus Preferences
or: IBus ପସନ୍ଦ

en: IBus Update
or: IBus ଅଦ୍ୟତନ

en: IBus daemon could not be started in %d seconds
or: IBus ଡେମନ  %d ସେକଣ୍ଡରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: IBus has been started! If you cannot use IBus, add the following lines to your $HOME/.bashrc; then relog into your desktop.
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus
or: IBus ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି! ଯଦି ଆପଣ IBus ବ୍ୟବହାର କରି ନପାରନ୍ତି, ତେବେ ଦୟାକରି ନିମ୍ନଲିଖିତ ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ $HOME/.bashrcରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ଡେସ୍କଟପକୁ ପୁଣି ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ।
      export GTK_IM_MODULE=ibus
      export XMODIFIERS=@im=ibus
      export QT_IM_MODULE=ibus

en: IBus is an intelligent input bus for Linux/Unix.
or: IBus ହେଉଛି Linux/Unix ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିବେଶ ପରିପଥ।

en: Input Method
or: ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ

en: Key code:
or: କି ସଂକେତ:

en: Keyboard layout: %s
or: କିବୋର୍ଡ ବିନ୍ୟାସ: %s

en: Keyboard shortcuts
or: କିବୋର୍ଡ ସକ୍ଷିପ୍ତପଥ

en: Language panel position
or: ଭାଷା ଫଳକ ଅବସ୍ଥାନ

en: Language panel position:
or: ଭାଷା ଫଳକ ଅବସ୍ଥାନ:

en: Language: %s
or: ଭାଷା: %s

en: List engine name only
or: କେବଳ ଯନ୍ତ୍ର ନାମକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Modifiers:
or: ରୂପାନ୍ତରକ:

en: Move down the selected input method in the enabled input methods
or: ସକ୍ରିୟ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିଗୁଡ଼ିକରେ ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀକୁ ତଳକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move up the selected input method in the enabled input methods list
or: ସକ୍ରିୟ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତି ତାଲିକାରେ ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀକୁ ଉପରକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Next engine shortcut keys
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଯନ୍ତ୍ର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି'ଗୁଡ଼ିକ

en: Next input method:
or: ପରବର୍ତ୍ତି ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ:

en: No engine is set.
or: କୋଣସି ଯନ୍ତ୍ର ସେଟ ହୋଇନାହିଁ।

en: Orientation of lookup table
or: ଅବଲୋକନ ସାରଣୀର ଅନୁସ୍ଥାପନ

en: Orientation of lookup table. 0 = Horizontal, 1 = Vertical
or: ଅବଲୋକନ ସାରଣୀର ଅନୁସ୍ଥାପନ। 0 = ଭୂ-ସମାନ୍ତର, 1 = ଭୂ-ଲମ୍ବ

en: Other
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ

en: Please press a key (or a key combination)
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ କି (କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ କି ସଂଯୋଜନ) ଦବାନ୍ତୁ।

en: Please press a key (or a key combination).
    The dialog will be closed when the key is released.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ କି (କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ କି ସଂଯୋଜନ) ଦବାନ୍ତୁ।
    କିକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲାପରେ ସଂଳାପଟି ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ।

en: Popup delay milliseconds for IME switcher window
or: IME ପରିବର୍ତ୍ତନକାରୀ ୱିଣ୍ଡୋ ପାଇଁ ପପ୍‌ଅପ୍‌ ବିଳମ୍ବ ମିଲିସେକେଣ୍ଡରେ

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: Prefixes of DConf keys to stop name conversion
or: ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ DConf କିଗୁଡ଼ିକର ଉପସର୍ଗଗୁଡ଼ିକ

en: Preload engines
or: ଯନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରାକ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Preload engines during ibus starts up
or: ibus ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ଯନ୍ତ୍ର ପ୍ରାକ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Prev engine shortcut keys
or: ପୂର୍ବ ଯନ୍ତ୍ରର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି'ଗୁଡ଼ିକ

en: Previous input method:
or: ପୂର୍ବ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ:

en: Print the D-Bus address of ibus-daemon
or: ibus-ଡେମନର D-Bus ଠିକଣାକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: Read the registry cache FILE.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେ ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ।

en: Read the system registry cache.
or: ତନ୍ତ୍ର ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେକୁ ପଢ଼ନ୍ତୁ।

en: Remove the selected input method from the enabled input methods
or: ସକ୍ରିୟ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିରୁ ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀକୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ

en: Restart
or: ପୁନଃଚାଳନ

en: Restart ibus-daemon
or: ibus-ଡେମନକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Saved engines order in input method list
or: ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ ତାଲିକାରେ ସଂରକ୍ଷିତ ଯନ୍ତ୍ର କ୍ରମ

en: Saved version number
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସଂସ୍କରଣ କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା

en: Select an input method
or: ଗୋଟିଏ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select keyboard shortcut for %s
or: %s ପାଇଁ କିବୋର୍ଡ ସକ୍ଷିପ୍ତପଥ ବାଛନ୍ତୁ

en: Set IBus Preferences
or: IBus ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟକରନ୍ତୁ

en: Set global engine failed.
or: ସର୍ବସାଧାରଣ ଯନ୍ତ୍ର ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Set or get engine
or: ଯନ୍ତ୍ରକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆଣନ୍ତୁ

en: Set popup delay milliseconds to show IME switcher window. The default is 400. 0 = Show the window immediately. 0 &lt; Delay milliseconds. 0 &gt; Do not show the window and switch prev/next engines.
or: IME ପରିବର୍ତ୍ତନକାରୀ ୱିଣ୍ଡୋ ପାଇଁ ପପ୍‌ଅପ୍‌ ବିଳମ୍ବ ମିଲିସେକେଣ୍ଡରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ। ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତଟି ହେଉଛି400. 0 = ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ୱିଣ୍ଡୋ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ। 0 &lt; ବିଳମ୍ବ ମିଲିସେକେଣ୍ଡରେ। 0 &gt; ୱିଣ୍ଡୋ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ପୂର୍ବ/ପର ଯନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

en: Set the behavior of ibus how to show or hide language bar
or: ଭାଷା ସୂଚକକୁ ଦର୍ଶାଇବା ଅଥବା ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ibus ର ଆଚରଣକୁ ସେଟକରନ୍ତୁ

en: Set the orientation of candidates in lookup table
or: ଅବଲୋକନ ସାରଣୀରେ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଅନୁସ୍ଥାପନ ସେଟକରନ୍ତୁ

en: Share the same input method among all applications
or: ସମସ୍ତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରେ ଏକା ପ୍ରକାରର ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ

en: Show available engines
or: ଉପଲବ୍ଧ ଯନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show icon on system tray
or: ତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେରେ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show information of the selected input method
or: ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିର ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show input method name
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତି ନାମ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show input method name on language bar
or: ଭାଷା ତାଲିକା ପାଇଁ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତି ନାମ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show input method's name on language bar when check the checkbox
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତି ନାମକୁ ଭାଷା ସୂଚକରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଞ୍ଚବାକ୍ସକୁ ଯାଞ୍ଚକରୁଛନ୍ତି

en: Show setup of the selected input method
or: ବଚ୍ଛିତ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀର ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the content of registry cache
or: ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show this information
or: ଏହି ସୂଚନାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show version
or: ସଂସ୍କରଣ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Start ibus on login
or: ଲଗଇନ ସମୟରେ ibus କୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Super+space is now the default hotkey.
or: Super+space ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହଟକି ଅଟେ।

en: The IBus daemon is not running. Do you wish to start it?
or: IBus ଡେମନ ଚାଲୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ଏହାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: The position of the language panel. 0 = Top left corner, 1 = Top right corner, 2 = Bottom left corner, 3 = Bottom right corner, 4 = Custom
or: ଭାଷା ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ। 0 = ଉପର ପାଖ ବାମ କୋଣ, 1 = ଉପର ପାଖ ଡାହାଣ କୋଣ, 2 = ତଳ ପାଖ ବାମ କୋଣ, 3 = ତଳ ପାଖ ଡ଼ାହାଣ କୋଣ, 4 = ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ

en: The registry cache is invalid.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେ ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: The saved version number will be used to check the difference between the version of the previous installed ibus and one of the current ibus.
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସଂସ୍କରଣ କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟାକୁ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥାପିତ ibus ଏବଂ ପ୍ରଚଳିତ ibus ମଧ୍ଯରେ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ।

en: The shortcut keys for switching to next input method in the list
or: ତାଲିକାରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for switching to previous input method in the list
or: ତାଲିକାରେ ପୂର୍ବ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for switching to the next input method in the list
or: ତାଲିକାରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for switching to the previous input method
or: ତାଲିକାରେ ପୂର୍ବ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for turning input method off
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିକୁ ଅଫ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି ଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for turning input method on
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିକୁ ଅନ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି ଗୁଡ଼ିକ

en: The shortcut keys for turning input method on or off
or: ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିକୁ ଅନ କିମ୍ବା ଅଫ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ

en: Top left corner
or: ଉପର ପାଖ ବାମ କୋଣ

en: Top right corner
or: ଉପର ପାଖ ଡ଼ାହାଣ କୋଣ

en: Trigger shortcut keys
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି'ଗୁଡ଼ିକୁ ଟ୍ରିଗର କରନ୍ତୁ

en: Trigger shortcut keys for gtk_accelerator_parse
or: gtk_accelerator_parse ପାଇଁ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ଚାବିଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Usage: %s COMMAND [OPTION...]
or: ବ୍ୟବହାର: %s COMMAND [OPTION...]

en: Use custom font
or: ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ଅକ୍ଷରରୂପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use custom font name for language panel
or: ଭାଷା ତାଲିକା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ଅକ୍ଷରରୂପ ନାମକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use custom font:
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଅକ୍ଷରରୂପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ:

en: Use global input method
or: ସର୍ବସାଧାରଣ ନିବେଶ ପ୍ରଣୀଳୀକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use shortcut with shift to switch to the previous input method
or: shift ସହିତ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ପୂର୍ବ ନିବେଶ ପଦ୍ଧତିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use system keyboard (XKB) layout
or: ତନ୍ତ୍ର କିବୋର୍ଡ (XKB) ବିନ୍ୟାସକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use system keyboard layout
or: ତନ୍ତ୍ର କିବୋର୍ଡ ବିନ୍ୟାସକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Vertical
or: ଭୂଲମ୍ବ

en: Write the registry cache FILE.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେ ଫାଇଲକୁ ଲେଖନ୍ତୁ।

en: Write the system registry cache.
or: ତନ୍ତ୍ର ପଞ୍ଜିକରଣ କ୍ୟାଶେକୁ ଲେଖନ୍ତୁ।

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଲିଭାନ୍ତୁ (_D)

en: _Down
or: ତଳ (_D)

en: _OK
or: ଠିକ ଅଛି (_O)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Up
or: ଉପର (_U)

en: language: %s
or: ଭାଷା: %s

en: switching input methods
or: ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଅଛି
